український

😎 
Enter your username

1 Був чоловік з фарисеїв, на ім'я Никодим, правитель юдейський:

 Той прийшов до Ісуса вночі й сказав йому: Равві, ми знаємо, що ти Учитель, що прийшов від Бога, бо ніхто не може робити тих чудес, які ти чиниш, якщо не буде з ним Бог .

3  Ісус відповів і сказав йому: Поправді, поправді кажу тобі: Коли хто не народиться згори, не може побачити Царства Божого.

 Каже Йому Никодим: Як може народитися людина, коли старий? Чи може він увійти вдруге в утробу матері своєї і народитися?

 Ісус відповів: Поправді, поправді кажу тобі: Коли хто не народиться від води й Духа, не може увійти в Царство Боже.

 Те, що народжене від тіла, є тілом; а народжене від Духа є дух.

 Не дивуйся, що Я сказав тобі: Треба народитися згори.

 Вітер дме, де хоче, і ти чуєш його звук, але не знаєш, звідки він приходить і куди йде: так буває і кожен, хто народжений від Духа.

 Никодим відповів і сказав йому: Як це може бути?

10  Ісус відповів і сказав йому: Чи ти пан Ізраїля, і цього не знаєш?

11  Поправді, поправді кажу тобі: Ми говоримо, що знаємо, і свідчимо, що бачили; і ви не приймаєте нашого свідчення.

12  Якщо Я сказав вам земне, а ви не вірите, як ви повірите, якщо Я скажу вам про небесне ?

13  І ніхто не зійшов на небо, крім того, хто зійшов з неба, Син Людський, що на небі.

14  І як Мойсей підняв змія в пустині, так і Син Людський має бути піднесений:

15  Щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне.

16  Бо Бог так полюбив світ, що дав Сина Свого Єдинородного, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне.

17  Бо не послав Бог Сина Свого у світ, щоб засудити світ; але щоб світ через Нього був врятований.

18  Хто вірує в Нього, той не засуджений, а хто не вірує, той уже засуджений, бо не увірував в ім’я Єдинородного Сина Божого.

19  І ось засуд, що світло прийшло у світ, і люди більше полюбили темряву, ніж світло , бо їхні вчинки були злі.

20  Бо кожен, хто чинить зло, ненавидить світло, і не приходить до світла, щоб його вчинки не були докорені.

21  А той, хто чинить правду, приходить до світла, щоб з’явились вчинки його, що вони в Бозі здійснені.

~ Івана 3:1-21

Правда про Спасіння, вічне життя чи вічне прокляття полягає в тому, що це залежить виключно від того, чи є Ісус Христос вашим Господом і Спасителем, чи ні. Якщо ви не звернулися до Ісуса Христа, зробивши Його Господом і Спасителем над своїм життям перед смертю, то вас зазнають вічні муки. Це правда, яку більшість людей не хоче чути. Але я говорю вам, тому що я дбаю про вас, і я не хочу, щоб хтось опинився в пеклі, хоча незліченна кількість людей уже там, без надії.

Люди, як правило, захоплюються теоріями і «що, якщо»; не бажаючи абсолютного БОГА, абсолютної ІСТИНИ. Для світського світу фентезі та постмодернізм є більш розважальними. Навіть згадка про те, що є тільки один шлях до раю, для більшості людей вважається жахливою. Популярна теорія полягає в тому, що всі дороги в кінцевому підсумку приводять нас в одне й те саме місце, і що шлях, який ми вибираємо в житті, лише змінює наш спосіб життя, але не впливає на нашу вічність. Вони хочуть вірити, що пекла немає, а якщо і є, то це або не таке погане місце, АБО лише деякі вибрані, такі як Адольф Гітлер, потрапляють там.

Ви ПОВИННІ покаятися і звернутися до Ісуса Христа, Святого Сина Божого, і зробити Його своїм Спасителем. Іншого шляху немає.

 

Ісус каже йому: Я є дорога, і правда, і життя: ніхто не приходить до Отця, як тільки через Мене. ~ Матвія 7:20-22

 

13  Увійдіть тісними воротами, бо широкі ворота, і широка дорога, що ведуть до загибелі, і багато хто входить ними.

14  Бо тісні ворота, і вузька дорога, що ведуть до життя, і мало хто знайшов її. 

~ Матвія 7:13-14

 

21  Не кожен, хто каже до мене: Господи, Господи, увійде в Царство Небесне; але той, хто виконує волю Отця Мого, що на небі.

22  Багато скажуть мені того дня: Господи, Господи, чи не Твоїм ім’ям ми пророкували? і Твоїм іменем демонів виганяли? і в твоє ім’я вчинив багато чудових справ?

23  І тоді я скажу їм, що ніколи не знав вас; відійдіть від мене, ви, що чините беззаконня.

~ Матвія 7:21-23

 

Кожне добре і чудове походить від Бога. Щоб бути дитиною Бога, покаявшись і звернувшись до Ісуса, а потім підтримуючи стиль життя істинного християнства, ви маєте доступ до всього чудового. Божественне зцілення, влада над хворобами та хворобами, здатність виганяти злих духів з людей і місць, здатність воскрешати мертвих і доступ до справжнього спокою. Усе це від Бога і Святого Духа, який живе в кожному істинному віруючому в Слово Боже і який живе згідно з вказівками Його Слова. Радість, мудрість і справжнє духовне очищення можуть прийти лише від Бога, і єдиний спосіб мати справжні стосунки з Богом – це через Святого Сина, Ісуса Христа.

 

 Але праведність від віри говорить так: Не кажи в серці своєму: Хто зійде на небо? (тобто звести Христа згори 🙂

 Або: Хто зійде в глибину? (тобто воскресити Христа з мертвих).

 Але що це говорить? Слово близько до тебе, навіть у твоїх устах і в твоєму серці, тобто слово віри, яке ми проповідуємо;

9  Що якщо ти устами своїми сповідуєш Господом Ісусом і повіриш у своєму серці, що Бог воскресив Його з мертвих, то будеш спасений.

10  Бо серцем людина вірить у праведність; а устами сповідують до спасіння.

11  Бо Писання сказано: Кожен, хто вірує в Нього, не посоромиться.

12  Бо немає різниці між юдеєм і греком, бо один і той же Господь над усіма багатий для всіх, хто кличе Його.

13  Бо кожен, хто покличе Ім'я Господнє, буде спасений .

14  Як же вони покличуть Того, в Кого не увірували? і як повірять в Того, про кого не чули? і як вони почують без проповідника?

15  І як вони будуть проповідувати, якщо не будуть послані? як написано: Які прекрасні ноги тих, що проповідують євангелію миру та звіщають добрі речі!

~ Римлян 10:6-15

Якщо ви не народжений згори християнин, будь ласка, прийміть рішення зараз (поки не було надто пізно) покаятися і попросити Ісуса Христа стати вашим Господом і Спасителем і отримати вічне життя, коли ви врешті перейдете. Упокоріться і помоліться до нашого Творця, єдиного істинного Бога, і попросіть прощення за гріхи, які вчинили. Прийміть рішення вивчати Святу Біблію і дізнатись, що говорить Бог і як Він наказав нам жити. Будьте готові відмовитися від безбожних речей, звичок, які суперечать Богу. Якщо ви говорите неправду, покайтесь і припиніть. Якщо ви вчиняєте статеві акти (дивитесь порно або маєте сексуальні стосунки поза шлюбом тощо), вам потрібно покаятися, попросити Бога пробачити вас, і ВІН БУДЕ. Навіть якщо ви живете відносно чистим життям, ви повинні налаштувати своє серце і розум на Божі речі. Гей, це не так складно, як може здатися. Одне, що дійсно допомагає, — це мати хорошу групу підтримки співхристиян. Можливо, вам доведеться піти від певних друзів, які будуть протистояти вашому новому життю, вашій ході з Богом і налагодити нові дружні стосунки з братами і сестрами у Христі.

Будь ласка, приєднуйтесь до нашої родини, родини Бога – Творця Всесвіту! - і стати братом чи сестрою у Христі. Не варто жити окремо від Бога, щоб колись опинитися в пеклі. Я також пропоную вам свою особисту руку дружби. Якщо ви хочете поговорити зі мною особисто, моя електронна адреса: rebeccalynnsturgill@gmail.com або ви також можете зв’язатися зі мною через платформи соціальних мереж. Я тут, щоб допомогти всім, чим можу.

28  Прийдіть до мене, усі струджені й обтяжені, і я заспокою вас.

29  Візьміть ярмо моє на себе, і навчіться від мене; бо я лагідний і смиренний серцем, і знайдете спокій душам своїм.

30  Бо ярмо моє благо, і тягар мій легкий.

~ Матвія 11:28-30

 

 

БОГ ЛЮБИТЬ ТЕБЕ!

Translate »